imaginemath
imaginemath imaginemath
  • 01-06-2018
  • Mathematics
contestada

Does anyone know this math problem?

Does anyone know this math problem class=

Respuesta :

meowzerpurrpurr
meowzerpurrpurr meowzerpurrpurr
  • 01-06-2018
If you were to buy a two day ticket for $68 every 3 weeks for all four seasons then you would spend $1156 overall. By buying a gold pass for $120 for all four seasons you would save $1036. For sure get the Gold Pass no questions asked.
Answer Link

Otras preguntas

Can someone pls do this I am so confused.
The temperature in Anchorage, Alaska steadily decreases at a rate of 4.3 degrees per hour.what is the total temperature change in 6 hours?
las ruinas de machu picchu son una antigua 1 of 1 inca.
Meta is a penetration testing engineer assigned to pen test the security firm's network. So far, she cannot tunnel through the network looking for additional sy
Melting of gold to a new earring is which change.
____________________ is a particular type of spending that mainly benefits a single political district.
Which scale factors produce a contraction under a dilation of the original image? select each correct answer. −1. 8 −0. 8 0. 8 1. 8.
Your parents are buying hamburgers and hotdogs for your graduation partyThe hamburgers st $2 each and the hotdogs cost $ 1.50 each. They can spend $250. Write a
C) COMPLETE THE SENTENCES WITHOUT CHANGING THE MEANING: 1.- I bought this digital camera because the shop assistant recommended it. 2.- In order to be home by m
the cost of 5 scarves is 73.75. what is the unit price