lex1kkkk
lex1kkkk lex1kkkk
  • 01-09-2018
  • Mathematics
contestada

I need help 1-3 please help I’ll give brainliest

I need help 13 please help Ill give brainliest class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 01-09-2018
1. To represent a function all inputs need to only have ONE output. The inputs are the x values and the outputs are the y values. So, your answer would be all of the except the last 3.
Answer Link

Otras preguntas

An 8-pound bag of apples costs $15.36. What is the price per ounce?
Find the part of the number. * Find 3 1/16 of 32.
Find the derivative of the function using the definition of derivative. g(t) = 9 t g'(t) = State the domain of the function. (Enter your answer using interval n
Suppose your annual starting salary is $55,183. After working for a few years, you start to get yearly raises. If you get a 0.6% raise a total of 3 times and th
What is the correct answer
Given values: 54, 65, 76, 43, 45, 76, 87 12, 23, 34, 67,65, 78, 45, 34. Given 95% confidence and sigma (population standard deviation) (12) Compute the confiden
10 apples for $3.50. How much is the cost per apple?
A line has slope -3/4 and y-intercept 5.Which answer is the equation of the line? y = 5х —3/4y= -5x+3/4y=-3/4x+5y=3/4x-5 All the slashes are fractions not divi
Jon wais In takes and is paid $3 an hour. In a 40 hour period he earned $235 in tips. What were his total earnings
PLEASE HELP ME ASAP!!!!! A $65 tennis racket is on sale for 20% off. What is the sale price? [$ ]