madelinelujano madelinelujano
  • 04-05-2020
  • Mathematics
contestada

help me out please <3

help me out please lt3 class=

Respuesta :

279844 279844
  • 04-05-2020

Answer: you could do store A is $8 per hour, and thirteen $13 per day, store B can be $3 per hour, $18 per day

I'm not too confedent but I'm still happy to help!

Answer Link

Otras preguntas

A _____ is a misunderstanding; a mistaken thought or idea.
CHKDSK is a system utility that is commonly found in Windows. What is CHKDSK? Use the Internet to research and write about CHKDSK and its function. Find out how
What is HIV and what are the symptoms??????
Ionization energy is the amount of energy necessary to _____.
Why did potus Jefferson want control over new orleans
Escoja todo lo que se encuentra en Puerto Rico. una fortaleza en el mar Caribe el mofongo la música salsa la música cumbia la música bomba los tamales la músic
___________ thinking works well for routine problem solving but may be of little use when a more creative solution is needed
The primary sources of renewable energy in the us are
How was the united states involved in the russo-japanese war?
a comet may also have a tail millions of miles long what is the verb phrase