olivenciamary1125 olivenciamary1125
  • 02-07-2020
  • Mathematics
contestada

310 yards of carpet total cost is 10.230?

Respuesta :

deadlyatom6 deadlyatom6
  • 02-07-2020
You need to put more explanation into the problem to help you
Answer Link
litzysantos05
litzysantos05 litzysantos05
  • 02-07-2020
So how much would it be per yard of carpet?
Answer Link

Otras preguntas

Ella manages a cafe. One morning, she sells the following drinks 41 large coffees 4 regular hot chocolates 28 large teas A total of 9 hot chocolates A total of
Name any two types of mixture which can be separated by centrifuging method. for class six​
Draw 2 diagrams for single, double and triple covalent bonds formed in differant molecules.​
Rafael needs to buy plastic spoons. Brand A has a box of 36 spoons for $1.54. Brand B has a box of 48 spoons for $1.66. Find the unit price for each brand. Then
If a quadrilateral is a parallelogram, then it’s opposite angles are ?
check your answer for x= -2/3 5(3x+4)-8(6x+7)=9x-8​
a ____is a part of an experiment that does not change.
Which function represents the graph of f(x) = -3|x| after it is translated 5 units down? - g(x) = -3|x| +5 - g(x)=-3x - 5| - g(x) = -3|x + 5| - g(x)=-3x - 5
text about lebanon's drinking water​
check your answer for x= -2/3 5(3x+4)-8(6x+7)=9x-8​