iishayGarcaKarlete
iishayGarcaKarlete iishayGarcaKarlete
  • 02-10-2016
  • Mathematics
contestada

what is the value of-3_2_3_1_3

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 09-10-2016
-12 is the answer to the question
Answer Link

Otras preguntas

An 8-pound bag of apples costs $17.50. What is the unit price?
In 1994, the trade deficit was over 150 billion dollars. True or False?
(6x 8) (–7x– 11) Add. Use a model if you want.
Which type of sedimentary rock can be formed by the evaporation of a lake? A. organic B. chemical C. fragmental
What does infrastructure mean? A. the fundamental facilities and systems that serve an area B. the internal parts that hold a building together C. ranking str
What is the difference between similar and congruentent
Which statement about inheritance is true? Girls get most of their traits from their moms; boys get most of their traits from their dads. Male offspring will al
Which of the following is the medium which creates oxbows? water wind ice gravity
Which of the following statements about Woodrow Wilson is true? A.He advocated eliminating the income tax. B.He opposed reforms to the banking system. C.He want
Which protist is multicellular and can primarily be found in cool marine climates?