xRatsxRatsxRatsx
xRatsxRatsxRatsx xRatsxRatsxRatsx
  • 03-10-2016
  • Mathematics
contestada

oranges each
$0.38

Apples each
$0.26

number 21

oranges each038 Apples each026number 21 class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-10-2016
I would say just add them together
Answer Link

Otras preguntas

Marnie decided the listing she was representing would be perfect for her family. she had her brother buy it, and after closing, he sold it to her. what is this
An electron is traveling at 0. 85c. what is its mass? (the rest mass is 9. 11 × 10-31 kg. )
how to make the story of Pyramus and Thisbe end in a better way without death
When 15n-labeled aspartate is fed to animals, the 15n-label rapidly appears in many amino acids. What reactions are occurring to allow this to happen?
The time allotted for the Math test for 2 3/4 hours. Emma completed the test 1/2 of an hour earlier. How long did it take Emma to complete the test?
√3018+√36+√169 can you solve this for me please
______________________ spiral movement of growing plants, especially the main stem. group of answer choices twining nodding contraction mutations
ball is thrown vertically upward at an initial speed of Its height​ (in feet) after t seconds is given by ​h(t)​t(​16t). After how many seconds does the ball re
Two teaspoons of sugar provide about ________ kcalories.
Which option is an example of an array of numbers? A. The answer to whether you have finished your homework B. A list of items that you need to pick up at the g