swaggylol
swaggylol swaggylol
  • 03-02-2021
  • Chemistry
contestada

is this right? plz only answer if you know for sure.

is this right plz only answer if you know for sure class=

Respuesta :

tyrrell19
tyrrell19 tyrrell19
  • 03-02-2021
Yeah it’s correct well done
Answer Link

Otras preguntas

True or False: The northern part of North America produced cultures long before Europeans arrived in the 1500's.
What is the midpoint of (2,5) and (2,396)?
If you answer or comment this I'll mark you brainlist. This is for a project for comparing the two and I need to ask a bunch of people to create a graph. Which
Why did New England rely so heavily on shipping
Canals and aqueducts allow humans to _______.A.) Conserve water supplies.B.) Produce hydroelectricity.C.) Settle below river levelD.) transport people and goods
How did the stamp act happened !?
How would this be written as a formula? 6 molecules of water *
Using the following prices, calculate the unit price to determine how much it would cost for 7 muffins and 14 juice boxes. $7.74 for 6 muffins $5.52 for 8 juice
When you finish, upload an image of your map and upload a one or two paragraph essay about the role geography played in the empire. Consider the surrounding wat
Where did Portugal go looking for routes to the Orient? a. They traveled north and across the North Pole. b. They traveled down Africa and around to India. c. T