tednequamoore4550 tednequamoore4550
  • 02-03-2021
  • Mathematics
contestada

EN LA FRUTERIA "LA CANASTA" SE ANUNCIA EL KG DE NARANJAS A $13.50, ¿Cuánto PAGARA DON JOSE POR COMPRAR 2.6KG? Y SI A DOÑA PAULA LE COBRARON $31.50 ¿Cuántos KG COMPRÓ? KILOS DE NARANJA COSTO POR KG 1 $13.50 2.6 kg ? ? $ 31.50

Respuesta :

joonsiq
joonsiq joonsiq
  • 02-03-2021

Answer:

hola soy dora

Step-by-step explanation:

soy stan kim namjoon

Answer Link

Otras preguntas

4x^2 20x 25=0 factor
How do plants play an important role in preventing wind erosion
In the figure below, the segment is parallel to one side of the triangle. Find the value of y 9 12 15 3/4 19
Quien inventó el tubo de ensayo?
"With malice toward none, with charity for all, with firmness in the right as God gives us to see the right, let us strive on to finish the work we are in, to b
What does article 1 section 7 of the constitution explain
a schema is an organized way of viewing the world around you. true or false.
can someone help me with this math question I'm really confused (by the way zoom out to see the full image)
what produces the largest amount of federal revenue in the united states?
it's 4oclock in New York City what time is it in Seattle Washington