finnskata1617 finnskata1617
  • 04-03-2021
  • Mathematics
contestada

EASY EXTRA POINTS HELP ASAP WILL MARK BRAINLIEST

EASY EXTRA POINTS HELP ASAP WILL MARK BRAINLIEST class=

Respuesta :

heatherfalor3456
heatherfalor3456 heatherfalor3456
  • 04-03-2021

Answer:

it should be two

Step-by-step explanation:

I hope this helps!

Answer Link
lukasmana72
lukasmana72 lukasmana72
  • 04-03-2021
It should be 1. Have a good day.
Answer Link

Otras preguntas

the diaper service where you work bills customers once a week. Each week, it charges $0.30 each for the first 75° used, and $0.25 each for any additional diaper
Sylvie bought 13 bagels and a container of cream cheese. Each bagel cost the same price. The cream cheese cost $2.95. Sylvie spent a total of $7.50. Write an a
Kyle is saving his money to buy a computer for $300. He has already saved $75 and plans to save an additional $22.50 each day. Write an equation for the number
Why did Germany want Lenin to return to Russia in 1917?
Which skill is required in advocacy? setting goals making decisions analyzing influences communicating
Harry needs to make a presentation on endangered species of animals. Which presentation software elements can he use to display animals along with their reason
help with I and II please!!! due tomorrow!!!!!!
Which statement about function F and Function G is true?
I need help. PLEASE HELP ME!!!!!!!
What is ⅖x=4 And how do you solve it