BrainlyIsGreat12345
BrainlyIsGreat12345 BrainlyIsGreat12345
  • 02-04-2021
  • Mathematics
contestada

Plz help me with this question

Plz help me with this question class=

Respuesta :

ajbtrojan
ajbtrojan ajbtrojan
  • 02-04-2021

Answer:

.24

Step-by-step explanation:

One pack of marbles cost $0.24

Answer Link

Otras preguntas

find the length of BC
If the density of the wood is 3 pounds per cubic foot and if the weight of the solid is 360 pounds, what is the width, w, in feet, of the solid? (A) 5.0 (B) 2.5
Trên tập hợp số thực cho quan hệ tương đương T như sau: m, n : mTn ⇔ m^3-n^3= m-n . Tìm lớp tương đương của 0 và lớp tương đương của 2021
What is it that if we have it we can not share it with others, if we share it with others we no longer have it?answer with intelligence.​
5 synonyms of minister with one sentences of each? Please try to help me​
What is the measure of R? A. 32 B. 40° C. Cannot be determined D. 64°
help me please!!!!!!!!
Evaluate 10 + 8 ÷ 2 − 4
Suppose that the function h is defined, for all real numbers, as follows.
*Alexandra compro fruta por 12.570 y carne 27.425 ¿ cuánto dinero mas le costó la carne que le fruta?​