Markieff
Markieff Markieff
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

Find the unit price in dollars per pound

2 1/4 pounds for $4

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 02-12-2016
I hope this helps you
Ver imagen Аноним
Answer Link

Otras preguntas

what's the value of given expression :[tex] \sqrt{11 \times 11} [/tex]​
please help me ( send me photo of doing this pls)​
does anyone know the answer of this ​
good points... just answer the question correctly​
What percent of 35 is 28?
Which of the following is an acceptable justification for Statement 2? vertical angles are congruent vertical angles are congruent corresponding angles are cong
write the quadratic equation whose roots are -4 and -1 and whose leading coefficient is 2
what is the value of b
PLS HELP To make enough energy drink, Jerome needs to multiply by 2 for drink mix and water.
Solve 1/2w=16. What is w?