abovejosh
abovejosh abovejosh
  • 04-08-2021
  • Mathematics
contestada

Correct answer gets brainliest and 5 starts

Correct answer gets brainliest and 5 starts class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 05-08-2021

Answer:

A

Step-by-step explanation:

The unit price will be the slope of the line which is 8, so the unit price is $8/1 lb

Answer Link

Otras preguntas

What is the meaning of the root word caust
How many hydrogen atoms are represented in the formula (CH3)2CH2?
A definition for cyber bullying
You are given an aqueous solution of NaCl. The simplest method for the separation of NaCl from the solution is (A) evaporation of the solution to dryness (B) c
You are given an aqueous solution of NaCl. The simplest method for the separation of NaCl from the solution is (A) evaporation of the solution to dryness (B) c
what is the first 12 numbers in pi?
What caused Portugal to finallywithdraw from its African colonies?
How many 1/10 are in 3?
How close to North Korea is Inchon?
What is the meaning of the root word caust